Kargo Hakkında

 

 

 

Kargo Seçenekleri

Sepetinize ürün ekleme işlemi bittikten sonra, "Siparişi Tamamla" butonu ile Teslimat adresinizi ve Fatura bilgilerinizi giriniz. Aynı sayfa alt kısmında Kargo firması seçimi bulunmaktadır. 

 

Gönderim Zamanı

Siparişler , ürün stoklarımızda yer alması durumunda hemen işleme alınır. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri kargolara teslim edilir. Ancak ürün stoklarımızda yer almıyorsa, tahmini teslim zamanı genelde ürün bilgi sayfasında belirtildiği zamandır. Belirtilen zaman sadece çalışma iş günlerini kapsar. Hafta sonu ve resmi tatil günleri bu zamana ilave edilmelidir. Salı, Perşembe, Cumartesi, Pazar, Bayram, Bayram Arifesi ve Resmi Tatil günlerinde gönderim yapılmamaktadır. 

 

Kargo Teslim Süresi

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra mesafeye bağlı olarak paketiniz genelde sonraki çalışma gününde teslim edilir. Daha uzak mesafeler için 2 iş günü, mobil bölgeler için ise en geç 1 hafta teslim süresi ön görülmektedir. Hava şartları yada kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler olabilir. Bu gibi durumlar firmamız ile ilgili değildir.

 

Gönderi Ücreti

Firmamız sabit ücretli gönderi yapmaktadır. Sabit gönderi ücreti sepetinizdeki ürünlerin satınalma aşamasında size bildirilir. Gönderi ücreti sipariş tutarına ve sipariş paket boyutuna bağlı değildir. En küçük paket ve orta mesafe kargo ücreti temel alınmıştır. Tüm siparişler tek kutuda gönderilir ve bu sayede müşterilerimiz sadece 1 kez gönderi ücreti öderler. Belirtilen miktar üzeri tutardaki kargoların ücreti firmamız tarafından ödenir. Fakat sipariş tutarı belirlenmiş miktarın üzerinde olsa bile 10 desi/kg üzeri siparişlerin kargo ücreti alıcı ödemeli gönderilir. Sitede belirtilen kategorilerde, belirlenmiş ücret üzeri siparişlerde, kargo ücreti alınmamaktadır. Kargo ücreti miktarı, indirim miktarına eklenmektedir, kargo ücreti sıfır olarak görünmemektedir.

 

Kargoda Siparişin Durumu

Siparişinizi, "Hesabım" sayfanızdaki "Siparişlerim" bölümündeki ilgili siparişiniz detayındaki  "Kargom Nerede" linkinden takip edebilirsiniz.

Paketinizin kargo sistemine kayıdı akşam 18-21 saatleri arasında yapılmaktadır. Takip kodunuz en geç sonraki sabah mail adresinize gönderilecektir. 

Ürünlerinizin taşıma esnasında zarar görmemesi için gereken özeni ve paketlemeyi yapmaktayız. Buna rağmen zarar görebilir, eksilebilir yada başka bir durum oluşabilir. Bu gibi bir durumda kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişinizi teslim almayınız, iade ediniz. Aksi hallerde firmamız sorumlu değildir.

  

Teslim Alınamayan / Teslim Edilemeyen Gönderiler 

Müşterimiz paketinin durumunu kendisi takip etmek zorundadır. Müşterilerimizin çeşitli sebeplerden (Adres değişikliği, bildirilen adres yanlışlığı, zamanlama hatası ve kargo firmasından kaynaklı tüm sorunlar) firmamız tarafından kaynaklı olmayan tüm sorunlar sebebi ile iade gelmesi durumunda, müşterimize durum bildirilir. İstenmesi durumunda peşin ödenmiş gönderiler kargo ücreti alıcı ödemeli olarak tekrar gönderilir. Cayma hakkı kullanılmış, teslim alınmamış ve benzeri durumlarda kargonun geri iade ücretinden de müşteri sorumludur.

 

Firmamıza Gelerek Elden teslim alma imkanı iptal edilmiştir. Çalışma yerimize müşteri KABUL EDEMEMEKTEYİZ. Siparişleriniz sadece kargo ile teslim edilebilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerezlerin Kullanımı Hakkında Bilgi İçin Buraya Tıklayınız!