İade ve Geri Kabul şartları

 
İade talep etmek için, şu adımları izlemelisiniz:
 
1. İade/Arıza ilgili sorun yada sebebi belirten e-posta gönderin
Lütfen satın aldığınız ürün ve bu ürüne ait bilgileri e-posta ile eksiksiz olarak gönderin. Ürünün kodu, adı ve sipariş veren kişinin bilgilerinin açıkca belirtildiğinden emin olun.
 
 
2. Ürünü Gönderin
Firmanıza kesilmiş faturalı ürün ise "iade faturanız" ile birlikte, şahış ise lütfen ürünü tüm parçalarıyla ve size ilettiğimiz faturanın bir nüshasıyla tarafımıza iletin.
 
 
3. Kargo
İade ve değişim işlemleri için kargo bilgilerimizi tarafımızdan isteyiniz.
Aynı zamanda tarafımızdan kaynaklı yanlış gönderiler için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz, bu tür ürünleri ücretsiz gönderebilirsiniz. Bizden Kaynaklı olmayan, teslim edilen ve edilemeyen kargoların gönderi ve iade ücretleri müşteriye aittir.
 
 
Ürün İadeleri
Yasalar çerçevesinde herhangi bir mazeret göstermeksizin 14 gün içerisinde satın aldığınız ürünün ambalajını açmamış ve hasar vermemiş olmak kaydıyla ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır. Kişiye özel üretilmiş, tedarik edilmiş ve tedarikçi firmaya iadesi mümkün olmayan ürünler açılmamış / kullanılmamış / teslim alınmamış olsa dahi iade edilemez.  Lütfen iade işlemleriniz için tarafımızdan bilgi alınız.
 
Kart ile yapılan alışveriş iadesi
İade şartlarına uyan ürün/ürünlerin bedeli 14 iş günü içerisinde ilgili banka kartına iade edilir.

 

Hasarlı Ürünler

Siparişinizi kargo yetkilisinden alırken mutlaka kontrol ediniz. Hasarlı ürün var ise tutanak tutturunuz. Tutanaksız alınmış paketinizde hasarlı ürün olması halinde tazmin işlemleri başlatılamamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerezlerin Kullanımı Hakkında Bilgi İçin Buraya Tıklayınız!