Size Özel ne demek?

Sizin için özel hazırlanmış, sizin belirttiğiniz özelliklere sahip üründür. Etiketinde "Kişiye Özel Üretim" yazmaktadır.

 

Bazı ürün fiyatları neden döviz ile satışta?

Bu tür ürünler ithal ürünlerdir. Firmamız bu ürünleri döviz ile alabilmektedir. Dolayısı ile döviz kurlarındaki hareketler alış ve satış fiyatlarımızı etkilemektedir. Bu etkilerden en az zarar ile korunmak için satış fiyatlarımız da dövize bağlıdır. Günlük kurlar Merkez Bankası Döviz Satış kurundan hesaplanmaktadır ve günlük olarak güncellenmektedir.

 

Siparişim ne zaman gönderilecek?

Siparişiniz genelde aynı gün seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilmektedir.Ön siparişli ürünlerin tedarik süreleri ve tahmini kargoya teslim zamanı belirtilmiştir. Birden çok ürün siparişiniz halinde, aksi belirtilmedikçe tamamı tek bir paket ile tek seferde kargolanacaktır. Dolayısı ile en uzun tarihli siparişinizin zamanı gönderim süresi olacaktır. Siparişlerinizin ayrı ayrı gönderilmesini istiyorsanız, ürünleri ayrı ayrı sipariş vermeniz gereklidir.

 

Ürünlerimi Firmanıza gelerek elden teslim almak istiyorum, mümkün müdür?

Site üzerinden, Whatsapp, Canlı Destek yada Mail ile verdiğiniz siparişleriniz teslime hazır olduğunda firmamızdan teslim alabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki açık adresimize gelerek ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Google haritalardaki konumumuz güncel ve doğrudur.