Vampire VapeFantasy Diy KitVV-Fantasy Diy
Vampire VapeFantasy Diy KitVV-Fantasy Diy

Vampire Vape - Fantasy Diy Kit

Fiyat : ₺32,09  + KDV
KDV Dahil : ₺37,87

Fantasy

Orijinal Aroma

ADET

Artır Azalt

Vampire Vape - Fantasy Orijinal Aroması

Bu lezzetli karışım, olgun sulu lezzetlerle patlayan etli orman meyveleriyle doludur, ancak nefes verirken dönen gizli buz gibi esintilere dikkat edin!

Buzlu ek, ilahi meyve lezzetlerini dönüştürerek, damak etrafında seken, her tat tomurcuğunu her nefesle gıdıklayan daha doyurucu bir lezzet verir

Şaşırtıcı, buz gibi soğuk bir tekme ile şaşırtıcı orman meyve karışımı ile sizi tamamen yeni bir dünyaya taşıyacak büyülü bir lezzet.

Önerilen Kullanım Miktarı % 17

SKT: 01-2022

Demlenme Süresi: 0-5 Gün

Önerilen Kullanım Miktarı: 60ml Şişe için içine 50ml base ekleyin

Orijinal büyük şişeden ambalajlanmıştır. 10ml aroma ile 60 ml ürün yapılabilir.

İnce uzun damlalıklı, güvenlik kilitli, çocuk emniyetli şişe.

Depolama koşulları: 24 Ay, Orijinal ambalajında ortam sıcaklığı (+12° C ile +22° C arasında) düzgün şekilde kapatılmış ve Işıktan korunaklı. Çocuklardan uzak tutun.
Notlar: Ürün doğrudan tüketim için uygun değildir.

Üretim Yeri: İngiltere UK

Head-off to a land far, far away with our famed Fantasy mix. This delicious mix is crammed with succulent forest fruits that are bursting with ripe juicy flavours but do beware of the hidden ice-cold breeze that swirls in on the exhale!

The icy addition transforms the divine fruit flavours, drawing in them out to give a more tantalising flavour that ricochets around the palate, tickling every taste bud with every inhale.

This is one magical flavour that will transport you to an entirely new world with its astonishing forest fruit blend with a chilling, ice-cold kick.

 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Çerezlerin Kullanımı Hakkında Bilgi İçin Buraya Tıklayınız!