Vampire VapeVampire Vape - Blood SukkaVV-Blood Sukka 10 ml
Vampire VapeVampire Vape - Blood SukkaVV-Blood Sukka 10 ml

Vampire Vape - Blood Sukka

Fiyat : ₺83,31  + KDV
KDV Dahil : ₺99,97

Blood Sukka

Seçeneklerden Miktar Seçiniz

ADET

Artır Azalt

Blood Sukka, olgun kırmızı meyveler, yaz meyveleri ve sulu kirazların tatlı bir karışımıdır. Bu lezzet patlaması, bir okaliptüs ipucu ve bir mentol çizgisi ile arttırılır, genel tadı tam gövdeli ve taze hale getirir. Blood Sukka ayrıca, buz gibi soğuk mentol esintisi ile eşleştirildiğinde doyurucu bir boğaz vuruşu veren tatlı bir anason izi içerir. Kırmızı renkte bir aromadır.

Blood Sukka, kiraz, çilek ve kırmızı meyveleri tatlı okaliptüs ile birleştiren, hepsi altında yatan bir anason ve mentol tekme ile geliştirilen lezzetli bir karışımdır.

Blood Sukka, sulu kiraz, yaz meyveleri ve taze kırmızı meyvelerin olgun bir karışımıdır. Bu güçlü tatma karışımı, okaliptüs ve güçlü anasonun tatlı tadı ile aşılanmıştır.

Üreticinin Önerilen Kullanım Miktarı % 15-20

Demlenme Süresi: 5-14 Gün

Orijinal büyük ambalajdan doldurulmuştur. Klon aroma değildir!

10ml, 30ml, 60ml şişelere ambalajlanmıştır. Daha büyük ambalajlar için fiyat sorunuz!

10ml aroma ile 50-67 ml arası ürün yapılabilir.

30ml aroma ile 150-200 ml arası ürün yapılabilir.

60ml aroma ile 300-400 ml arası ürün yapılabilir.

İnce uzun damlalıklı, güvenlik kilitli, çocuk emniyetli şişe.

Depolama koşulları: 24 Ay, Orijinal ambalajında ortam sıcaklığı (+12° C ile +22° C arasında) düzgün şekilde kapatılmış ve Işıktan korunaklı. Çocuklardan uzak tutun.
Notlar: Ürün doğrudan tüketim için uygun değildir.

Üretim Yeri: İngiltere UK

 

Blood Sukka is a sweet berry mix of ripe red fruits, summer berries and juicy cherries. This explosion of flavour is enhanced by a hint of eucalyptus and a dash of menthol, making the overall taste full bodied and fresh. Blood Sukka also includes a sweet trace of aniseed which gives a hearty throat hit when paired with the ice-cold menthol breeze.

Blood Sukka is a flavoursome mix that combines cherries, berries and red fruits with sweet eucalyptus, all of which is enhanced by an underlying aniseed and menthol kick.

It’s a concentrate mix that comes with one hell of a bite!

Blood Sukka is a ripe blend of juicy cherries, summer berries and fresh red fruits. This powerful tasting blend has been infused with the sweet taste of eucalyptus and strong aniseed. 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerezlerin Kullanımı Hakkında Bilgi İçin Buraya Tıklayınız!